(+420) 777 140 985       

Informace o léčení v pyramidě

Návštěva pyramidy je vhodná při fyzické i psychické vyčerpanosti. Doporučuji před jakoukoliv operací. Buňky v těle jsou vitálnější a proto se vše rychleji hojí. Kosti a rány se velmi rychle zacelují a bolestivost je znatelně mnohem nižší dále pak po operaci a po skončení léčení v nemocnici, za účelem dodání životní energie.

Doporučuji i zdravým lidem navštívit pyramidu alespoň 2 x ročně. Můžete tím zamezit zbytečným, pozdějším onemocněním, bolestem, případně psychickým problémům atd.

Nejlepší léčba je preventivní léčba

Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které čerpáme ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou energeticky tak hodnotné, jako dříve a proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci. Naše těla jsou vystavena velké zátěži např. elektrosmogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování, stresu atd.

Dále vlivem různých psychických tlaků, kterým je dnešní člověk vystaven, vznikají bloky na fyzické i psychické úrovni a tím dochází k zablokování našich čaker (energetické vstupy a výstupy), což způsobuje, nedostatek životní energie pro naše buňky a to se může projevit nějakým problémem v našem těle, případně na naši psychice (deprese, stres). Také mnoho lidí se domnívá, že jsou absolutně zdrávi, ale to nemusí být pravda, všechno v těle hned nebolí a nemusí být postřehnutelné a také lékaři nemusí vždy hned všechno odhalit, když se na to později přijde, tak už muže být pozdě, nebo mohou nastat značné problémy?

Naší pyramidou již prošlo tisíce lidí s různými zdravotními problémy z celé republiky, proto máme neustále možnost posuzovat zpětnou vazbou účinky pyramidální energie a můžeme skutečně upřímně konstatovat, že tento fenomén pyramidální energie je úžasný a mocný nástroj a to nejen v léčitelství.

Pyramidy budou v budoucnu zcela jistě běžným prostředkem v medicíně a různých odvětvích, ale ještě nějakou dobu potrvá než si lidé uvědomí, že léčit se nemusí nutně znamenat zašitou jizvu na těle a chemické prášky.

V pyramidě léčíme i zvířata.


  (+420) 777 140 985       

 Drahomyšl 40, 438 01 Lipno  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Léčitelka Jana Davídková | Všechna práva vyhrazena.